forbes.ua

Уряд пропонує Раді продовжити військовий податок до 2016 року

  Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді в рамках податкової реформи зберегти норму про стягнення військового збору до 2016 року, збільшити ставку пенсійного збору при придбанні валюти до 2%, а також скасувати пільги зі стягнення податку на нерухомість, визначивши ставку податку в розмірі 2% мінімальної зарплати за 1 квадратний метр площі.


  Про це йдеться в проекті закону про внесення змін до Податкового кодексу України (№5079), опублікованому на веб-порталі парламенту, пише УНІАН.

  "Скасувати неоподатковуваний мінімум загальної площі житлової нерухомості всіх видів. Розширити базу оподаткування податком на нерухоме майно за рахунок оподаткування комерційної (нежитлової) нерухомості. Надати місцевим громадам право встановлювати ставки на нерухоме майно для об'єктів житлової і нежитлової нерухомості в розмірі 2% мінімальної зарплати за 1 квадратний метр площі", - сказано в пояснювальній записці до проекту закону.

  Також пропонується продовжити дію військового збору до 1 січня 2016 року і підвищити ставку збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування при придбанні іноземної валюти до 2%.

  Загалом, законопроект передбачає скорочення кількості податкових платежів з 22 до 9, введення розрахунку податку на прибуток відповідно до даних бухгалтерського обліку, введення нових норм визначення оподаткування доходів фізичних осіб, включаючи скасування пільг з оподаткування доходів з одночасним збереженням соціальної пільги в розмірі 50% прожиткового мінімуму.

  "Крім того, передбачається введення одноразового декларування доходів, майна фінансового стану фізичної особи, зокрема одержаних з порушенням законодавства з питань оподаткування і валютного регулювання", - йдеться в пояснювальній записці.

  Також Кабмін пропонує ввести в Україні 5-% збір з роздрібного продажу підакцизних товарів і поєднання всіх акцизних платежів і тарифних надбавок в єдиний акцизний податок.

  Раніше Кабмін запропонував парламенту в рамках внесення змін до Бюджетного кодексу передати на місцевий рівень адміністрування низки податків, збільшивши, таким чином, ресурс місцевих бюджетів на 39 млрд грн.
  Попередній матеріал
  У Нідерландах в ДТП зітнулися 150 авто
  Наступний матеріал
  ООН просить 1 млрд доларів для боротьби з епідемією лихоманки Ебола
  Теги:
  Loading...