5.ua

Уряд підготував повну відкритість генеральних планів міст України

  Уряд планує на засіданні 5 квітня схвалити рішення щодо відкриття генеральних планів населених пунктів України. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

  "Це дозволить громадськості розуміти, де, яка територія і як буде використовуватися. Це важливий крок щодо виведення з тіні земельних ресурсів, які належать громадам", - зазначив він, пояснивши, що на цей час генплани українських міст є інформацією закритою.

  Володимир Гройсман також повідомив, що зараз Мінрегіон разом з Міністерством юстиції розробляють законодавче підґрунтя для передачі усіх повноважень з надання адміністративних послуг від органів державної влади органам місцевого самоврядування. Це ще один з кроків децентралізації влади.

  "Єдина вимога – це має відбуватися у прозорих, доступних центрах і в умовах, зрозумілих для тих, хто отримує ці послуги. Але держава визначить дуже жорсткий контроль за якістю надання цих послуг", – сказав Віце-прем’єр-міністр.

  Він поінформував, що органам місцевого самоврядування також делегують функції з проведення дозвільно-погоджувальних процедур у будівництві, міграційній службі (видача паспортів) та реєстрації нерухомого майна.

  Попередній матеріал
  Посол РФ прокоментував скандал з прослуховуванням: це була розмова приватного характеру
  Наступний матеріал
  Рахунки регіонала Єфремова могли бути заблоковані законно