dt.ua

Рахунки регіонала Єфремова могли бути заблоковані законно

    Держфінмоніторинг заблокував особисті рахунки голови фракції Партії регіонів, лідера Луганської обласної організації цієї партії Олександра Єфремова.  Про це повідомив сам нардеп під час прес-конференції, передає видання 

    Єфремов розповів, що намагався розплатитися своєю банківською карткою, але йому заявили, що стався технічний збій. У підсумку виявилося, що його особисті рахунки заблоковано.

    "Виявляється, є у нас такий Держфінмоніторинг, який за статтею "Фінансування тероризму" заблокував мої рахунки. Ви можете розуміти, де я, і де тероризм", розповів нардеп.

    Він додав, що ці рахунки у нього в банку вже 15 років та вважає, що "там настільки все прозоро, що будь-якій людині достатньо 10 хвилин, щоб просто подивитися і зробити відповідні висновки".

    Сьогодні на сайті Держфінмониторінгу з'явився коментар. 

    "Протягом останніх днів в засобах масової інформації з’являються коментарі щодо виконання Державною службою фінансового моніторингу України визначених законодавством функцій", - відмічають у відомстві. 

    "Враховуючи суспільний інтерес" відомство повідомляє, що відповідно до статті 17 Закону України "Про запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму" воно має право зупиняти фінансові операції, якщо існує підозра та ознаки відмивання доходів та фінансування тероризму. Але призвіщ, до відношення до яких відбуваються дії, Держфінмоніторинг не надав. 

     

    Попередній матеріал
    Уряд підготував повну відкритість генеральних планів міст України
    Наступний матеріал
    Окупанти 3 години обшукували українських курсантів і офіцерів з Севастополя
    Теги:
    Loading...