ukrnafta.com

"Укрнафта" на 20% скоротила працівників центрального апарату

  Також у компанії скоротили вдвічі кількість управлінських рівнів

  ПАТ "Укрнафта" успішно завершила процес реструктуризації центрального апарату. Про це йдеться в повідомленні компанії.

  "Зміни торкнулися всіх підрозділів і впроваджувалися за єдиними правилами і стандартами. При розробці організаційного дизайну були використані кращі світові практики індустрії. Крім виконання основних цілей проекту, у процесі реструктуризації на 20% була оптимізована чисельність персоналу центрального апарату. При цьому ми забезпечили індивідуальний підхід до кожного співробітника і виплату гідної компенсації в повній відповідності з українським законодавством і Колективним договором", – йдеться в повідомленні.

  Також у процесі реструктуризації спростили структуру центрального апарату – скоротили вдвічі кількість управлінських рівнів, чітко зафіксували функціональний розподіл і персональну відповідальність, усунули дублювання функцій і ліквідували інститут заступників. Зміни торкнулися всіх підрозділів і впроваджувалися за єдиними правилами і стандартами. При розробці організаційного дизайну були використані кращі світові практики індустрії.

  Нагадаємо, Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало АЗС компанії "Укрнафта" та групи "Приват" бізнесменів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на 408 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії.

  Попередній матеріал
  Під будівлею суду в Анкарі сталася стрілянина
  Наступний матеріал
  Всередині поліцейського управління в Єревані досі утримують заступника начальника поліції Вірменії і ще 4 заручників
  Теги:

  Французького прем'єра освистали через теракт у Ніцці

  "Укрнафта" виплатила державі дивіденди у розмірі понад 1,7 млрд грн – Яценюк

  "Укрнафта" за півроку збільшила чистий прибуток майже у три рази

  "Укрнафта", "Укртатнафта" та "Укртранснафта" отримають іноземний менеджмент - Яценюк