Apple
Apple tsn.ua

Український стартап після скарги на Apple опинився в центрі уваги світових ЗМІ

  Читайте по-русски
  Позивачів підтримав у конфлікті з Apple колишній директор компанії, якого називають "батьком iPod"

  Український стартап Kidslox та іспанська компанія Qustodio подали скаргу на корпорацію Apple до Європейської комісії з конкуренції.

  Про це повідомляє "Економічна правда".

  Позивачі звинувачують Apple у зловживанні монопольним становищем і "витравленні" додатків, що дозволяють контролювати перебування дітей за мобільними телефонами.

  Повідомляється, що після створення власної програми батьківського контролю, Apple блокує оновлення в додатках конкурентів або просто видаляє їх із AppStore. Було видалено вже 11 додатків такого типу, наприклад, Ourpact, Mobicip, Сurbi і інші.

  Kidslox та Qustodio і є такими додатками, які допомагають батькам контролювати час перебування дитини зі смартфоном. Однак їх ще не видалили з AppStore.

  Про справу написали The New York Times, BBC, CNN, Wired, Techcrunch, the Verge, Mirror, Sky News, Independent, The Times, MIT technology review та інші.

  Позивачів підтримав у конфлікті з Apple колишній директор компанії, якого називають "батьком iPod", Тоні Фаделл, присвятивши цій проблемі кілька повідомлень у Twitter.

  "Подібна поведінка Apple має системний характер. Наша мета – відстояти права користувачів на вільний вибір, який додаток батьківського контролю їм вибирати. Після нашого звернення до Європейської комісії Apple дещо зменшив тиск на нас, але все одно не дає оновити Kidslox", – заявив СЕО і засновник Kidslox Віктор Євпак, навівши приклад також із блокуванням оновлень програми для прослуховування музики Spotify.

  "Наш додаток – краще ніж те, що надає Apple. Ми робимо миттєве блокування, а вони – ні. В нас наявна якісна фільтрація контенту. Але головна конкурентна перевага – додаток є кросплатформним. Тобто якщо у батьків IOS, а у дітей – Андроїд, ти все одно можеш його контролювати", – зазначив Євпак.

  Попередній матеріал
  Не програє протягом 24 матчів: український футбольний клуб очолив міжнародний рейтинг
  Наступний матеріал
  У М'янмі помилували двох журналістів Reuters, засуджених до семи років ув'язнення
  Loading...

  Apple хоче випустити телефон із камерою доповненої реальності – ЗМІ

  Першу партію "клона" навушників Apple AirPods розкупили за 4 хвилини

  З Face ID та без кнопки хоум: Apple показала нові моделі iPad і Mac – відео

  В Apple пояснили, які дані користувачів збирає компанія

  Стало відомо, коли розпочнеться офіційний продаж нових iPhone в Україні

  Нові iPhone: коли та за скільки можна придбати смартфон