Ринок електроенергії
Ринок електроенергії 5 канал / Час. Підсумки тижня

Український регулятор продовжив заборону на імпорт електроенергії з Росії та Білорусі

  Читайте по-русски
  Ані Міненерго, ані "Укренерго" не просили про відновлення постачання електроенергії

  Україна ще на місяць – до 1 листопада 2021 року – продовжила заборону на імпорт електроенергії з території Росії та Білорусі.

  Про це інформує пресслужба Національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

  "Регулятор продовжив термін обмеження доступної пропускної спроможності, що розподіляється на місячних та добових аукціонах на 2021 рік, у частині міждержавних перетинів між Україною та державами, які не є сторонами Енергетичного Співтовариства (Російською Федерацією та Республікою Білорусь), до 0 МВт. Відповідну постанову регулятор прийняв на своєму засіданні 29 вересня за результатами моніторингу ситуації на ринку електричної енергії та стану функціонування Об'єднаної енергетичної системи (ОЕС) України", – мовиться у повідомленні.

  Як запевнив оператор системи передачі "Укренерго" – таке обмеження не створює загрози безпеці функціонування вітчизняної енергосистеми. Також у НКРЕКП відзвітували, що не отримували повідомлень ані від Міністерства енергетики, ані від "Укренерго" про необхідність відновлення імпорту.

  Нагадаємо, 26 травня Нацкомісія строком на 4 місяці – до 1 жовтня 2021 року – заборонила імпорт російської і білоруської електроенергії до України.

  Попередній матеріал
  В останній день вересня в Україні буде сонячно та холодно – синоптик
  Наступний матеріал
  США відреагували на заяву Путіна про відносини між Україною та НАТО
  Loading...