Українськім містам та селам вистачить газу на цю зиму - Гройсман

  В Україні всі регіони укладаються в державний ліміт споживання газу на період опалювального сезону 2014-2015 рр. Про це заявив віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба Кабміну.


  "В цілому, виходячи з отриманих з регіонів планів щодо скорочення споживання газу, ми вкладаємося у відведені державою газові ліміти. Якась область має можливість заощадити понад 30%, якась - менше. Зараз ми проводимо моніторинг щоб зрозуміти, які області об'єктивно зможуть виконати подані ними плани, а які можуть зробити навіть більше. Перед нами стоїть завдання з'ясувати справжні можливості кожної області, щоб досягти реальної економії", - сказав він.

  За його словами організація заходів з енергозбереження на підприємствах не має бути черговим виконанням наказу зверху.

  "Ми всі знаємо, як ці накази виконують. Це має бути усвідомлене бажання економити ресурси. Тому зараз нам треба йти і працювати на місцях", - сказав він.

  Він доручив колегам з Мінрегіонбуду налагодити тісну співпрацю регіональних кризових енергетичних штабів, створених у кожній області, з головними споживачами газу, щоб допомогти знайти способи зниження споживання газу.

  Нагадаємо, з 16 червня Росія припинила постачання газу в Україну у зв'язку з накопиченим боргом української сторони. ерез це Київ перейшов на режим економії блакитного палива.

  Україна через два місяці після припинення постачань природного газу з боку Росії продовжила нарощувати запаси у підземних сховищах (ПСГ), збільшивши їх майже на 1,252 млрд куб. м.
  Попередній матеріал
  ООН засуджує Ізраїль і ХАМАС за порушення перемир‘я
  Наступний матеріал
  У Москві на сталінській висотці вивісили прапор України