5.ua

Українські студенти-аграрії зможуть стажуватись на підприємствах Франції

  Cтуденти Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка отримали можливість стажування на аграрних підприємствах Франції.


  Про це повідомляє прес-служба мінагрополітики.

  Як повідомлено, програма стажувань має на меті практичне застосування теоретичних знань студентів і знайомство з новітніми технологіями ведення сільського господарства. Студенти можуть обрати різні типи стажувань. Зокрема, практика першого рівня проходить у фермерському господарстві, практика другого рівня - на державних або приватних підприємствах агропромислового сектору. Стажування третього та четвертого рівня проходять в банках, на французько-українських підприємствах аграрного та харчового спрямування.

  "Успішне проходження стажувань третього та четвертого рівня надає змогу практиканту після отримання диплома магістра продовжити свою кар'єру на французьких підприємствах, що працюють в Україні, або продовжити навчання у вищих навчальних закладах Франції, зокрема, у Вищій сільськогосподарській школі м.Анже або в Національному економічному університеті м.Ньор", - повідомили у відомстві.
  Попередній матеріал
  Штайнмаєр: до політичного вирішення конфлікту з Росією ще далеко
  Наступний матеріал
  Засуджено кількох громадян країн СНД, які намагались торгувати ртуттю та ураном
  Теги:
  Loading...