Проект Sea Launch
Проект Sea Launch delo.ua

Україна виробить 15 ракет для плавучого космодрому Sea Launch – ЗМІ

За програмою Sea Launch було проведено більше 30 пусків "Зеніт-3SL". Майже всі – успішні

 Державне підприємство "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" розраховує на відновлення програми з комерційних запусків супутників за допомогою ракети-носія "Зеніт" у рамках міжнародного проекту Sea Launch. Про це повідомляє "Укрінформ".

Як відомо, торік уже було домовлено про виготовлення 12 ракет-носіїв у рамках міжнародних програм "Морський старт" і "Наземний старт". А в лютому цьогоріч на підприємстві чекають на додаткове замовлення.

"У квітні 2017 року між компанією S7 Sea Launch Limited і "Південмашем" укладено контракт на виготовлення дванадцяти одиниць РН "Зеніт", у рамках якого вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання у 2018 році. Очікується додаткове замовлення на три вироби у лютому 2018 року", – йдеться в повідомленні прес-служби підприємства.

Як відомо, консорціум Sea Launch з комерційних запусків супутників з морського космодрому у Тихому океані за допомогою ракет-носіїв "Зеніт" створили ще 1995 року. На першому етапі його акціонерами виступили американська Boeing (40%), російська РКК "Енергія" (25%), українські ДКБ "Південне" і ДП "Південмаш" (15%), а також англо-норвезька Кvaerner Group (20%).

З 1995 року по травень 2014 року за програмою Sea Launch було проведено 36 пусків "Зеніт-3SL", з яких 33 – успішні. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Потрапили прямо в точку": видовищне випробування українських ракет – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Терористи випустили 120-мм міни по захисниках Водяного – штаб
Наступний матеріал
У Литві запустили аналог сайту "Миротворець" – проект "Ватники"
Loading...