www.business.ua

Україна вимагає у "Газпрому" $26,6 млрд компенсації

  Cлухання за контрактом купівлі/продажу заплановані на кінець вересня, по транзитному контракту - на кінець листопада - початок грудня

  НАК "Нафтогаз України" в рамках розгляду в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма заявив вимоги щодо компенсації їй компанією "Газпром" сумарно понад 26,6 млрд доларів. Про це йдеться в повідомленні НАК "Нафтогаз України" в facebook.

  "Тільки у справах з "Газпромом" сума претензій проти нас - 38,7 млрд доларів разом з відсотками, сума претензій з нашого боку - більш 26,6 млрд доларів. Восени призначено слухання по обох виробництвам", - йдеться в повідомленні компанії.

  Раніше голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв відзначав, що компанія чекає рішення Стокгольмського арбітражу за позовами на початку 2017 року.

  За словами Коболєва, слухання за контрактом купівлі/продажу заплановані на кінець вересня, по транзитному контракту - на кінець листопада - початок грудня.

  Як повідомлялося, "Газпром" очікує рішення Стокгольмського арбітражу за контрактом з "Нафтогазом" на постачання газу в кінці 2016 року - початку 2017, на транзит - в кінці січня 2017 року.

  Нагадаємо, раняше у Росії назвали нову ціну на газ для України.

  Попередній матеріал
  Бойовики накрили артилерійським вогнем передмістя Торецька – поліція
  Наступний матеріал
  Міністерство охорони здоров'я повністю зупинило процес держзакупівель - Супрун
  Теги:
  Loading...

  У Мін'юсті розповіли про ефективність Комісії з розгляду скарг на дії Державного реєстратора

  Гройсман: Нафтогазовий сектор - надзвичайно корупційний

  Колектив "Київенерго" звернувся до Президента з проханням врегулювати конфлікт з "Нафтогазом"

  "Нафтогаз" планує придбати 3 млрд куб. м газу у третьому кварталі на найвигідніших умовах