Україна візьме участь в робочій групу Росія-СОТ

  Мінекономіки спростувує інформацію про наміри України відомовитися від участі у робочій групі щодо вступу Росії до СОТ. У Міністерстві запевняють,- долучення Північно-Східного сусіда до світових правил торгівлі покращить товарообіг між країнами.
  Долучившись до робочої групи вітчизняні чиновники вирішуватимуть питання  регулювання тарифів, фітосанітарних та ветеринарних норм. Сьогодні ж, Росія, попри режим вільної торгівлі, обмежує ввіз українських продуктів, посилаючись на  їх низьку якість та реекспорт. Утім, звинувачення в перепродажі можуть зникнути, щойно українські депутати отримають дозвіл СОТ тимчасово підняти мита на імпорт продуктів харчування.

  Микола Присяжнюк, голова комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин: "Ми проситимемо у СОТ повернути нам високі мита на імпорт харчової групи товарів. Це допоможе зокрема і при торгівлі з Росією".

  Валерій П`ятницький, заступник міністра економіки: "У нас з Росією розбіжностей немає. Це у Росії розбіжності із СОТ. Нас взяли, значить ми відповідаємо нормам. А Росію не беруть - бо вони не відповідають нормам СОТ".
  Попередній матеріал
  FITCH прогнозує ВВП України на рівні -3% у 2009-му році
  Наступний матеріал
  Блок Катеринчука нарешті утворив фракцію у Київраді
  Теги:
  Loading...