Україна та Польща збудують новий газогін до 2020 року (схема)

Під час будівництва планується використати прогресивні технології буріння

Спеціалісти газотранспортних операторів України та Польщі розпочали проектні роботів з будівництва нового газогону. Про це повідомив прес-секретар "Укртрансгазу" Максим Білявський на сторінці у Facebook

"Новому газогону між Україною та Польщею бути: комерційна експлуатація запланована з 2020 року", – повідомив Білявський. Крім того, за його словами, у процесі підготовки ТЕО експерти розглядали три варіанти маршруту газогону територією України.

Білявський також наголосив, що у процесі будівництва такого газопроводу, а саме під час переходу водних перешкод, буде використана прогресивна технологія горизонтально-направленого буріння, яка дозволить "пройти" водойму через пласти земної кори, що нижче її природного залягання. Це дозволить зберегти екологію середовища.

Як стало відомо, до будівництва газогону "Укртрансгаз" планує залучити понад 1000 працівників.

Як повідомляв 5.ua, НАК "Нафтогаз України" відмовляється купувати газ у Росії на запропонованих міненерго РФ умовах. Крім того 15 червня у "Нафтогазі" заявили про намір закупати природній газ у приватних компаній на внутрішньому ринку. 

Нагадаємо, п'ять європейських нафтогазових компаній домагаються від "Газпрому" перегляду цін на російський газ у судовому порядку.

Попередній матеріал
В Орландо в парку розваг Walt Disney алігатор затягнув в озеро дворічного хлопчика
Наступний матеріал
Бажаю плідної роботи в комітетах – Парубій закрив засідання Ради

"Нафтогаз" переходить на внутрішній ринок: передбачені закупівлі понад 50% газу приватних компаній

Росія чекає від Києва пропозицій по ціні на газ

У "Нафтогазі" відмовляються купувати російський газ – Вітренко

Андрій Коболєв: "Газпром" повинен конкурувати з Європою за право постачати газ Україні