5.ua

Україна та Грузія розвивають транспортний коридор між Балтійським і Чорним морями


  Про це повідомили у Мінінфраструктури України 22 вересня.

  "Документом підтверджується готовність сторін  всебічно сприяти розвитку коридору Балтійське море – Чорне море, а також розширенню транзитних можливостей наявних маршрутів і налагодженню нових, зокрема  із залученням інших регіонів і держав, серед яких Туреччина, Китай та країни Скандинавії", - повідомили у відомстві.

  Варто нагадати, що у березні 2013 року у Мінську (Білорусь) під час засідання Координаційної ради з розвитку перевезень вантажів у напрямку Балтійське море - Чорне море Мінінфраструктури ініціювало створення міжнародного транспортного коридору за цим напрямком. Підтримали таку ініціативу білоруські, грузинські, молдовські, латвійські і польські колеги.

  На цей час Міністерством інфраструктури розроблено проект міжурядової Угоди про розвиток міжнародного транспортного коридору Балтійське море – Чорне море. Проект документа надіслано на узгодження до азербайджанської, білоруської, болгарської, грузинської, естонської, латвійської, литовської, молдовської, польської і турецької сторін.

  Крім того, у рамках візиту української делегації до Грузії відбулося засідання грузино-української змішаної комісії з автомобільного транспорту та зустріч з представниками грузинської пошти.

  "За результатами змішаної комісії з автомобільного транспорту сторонами прийнято рішення про запровадження з 2015 року нових універсальних багаторазових дозволів, що дозволить перевізникам обох країн у спрощеному порядку здійснювати міжнародні вантажні перевезення". - підкреслили у повідомленні Мінінфраструктури.
  Попередній матеріал
  На виплату пенсій у вересні перераховано 17 млрд. грн.
  Наступний матеріал
  Українські війська не відводять важку техніку з Донбасу - РНБО
  Теги:
  Loading...