Фото thekievtimes.ua

Українські війська не відводять важку техніку з Донбасу - РНБО

  Військова техніка у зоні АТО залишатиметься на місцях, допоки триватимуть обстріли позицій сил Антитерористичної операції.


  Про таке в ефірі "5 каналу" заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

  "Важка техніка зараз реально не відводиться, зараз готуються позиції, куди її можна відвести, тому що поки терористи, бойовики, російські найманці і росіяни ведуть вогонь по нашим позиціям, ми маєво відповідати симетрично, тобто робити те ж саме. Ми займаємо оборонні позиції, ми не наступаємо, як тільки вони припинять обстріли, і ми побачимо, що вони мають плани щодо відводу цієї техніки – мова йде не просто про важку техніку, а про озброєння калібром 100 і більше міліметрів. Тому ми зараз показуємо приклад – готуємо площадки, куди можна відвести техніку, щоб її там можна було обслуговувати, але поки що вона виступає на місці і прикриває наші позиції", – запевнив офіцер.

  Разом із цим, екс-голова РНБО Андрій Парубій висловив побоювання, що проросійські бойовики використають відведення української військової техніки в зоні АТО й вдадуться до атаки. Про це він заявив в ефірі "5 каналу" ввечері 22 вересня.

  У той же час, напередодні увечері, російські бойовики атакували зайняту українськими військами Авдіївку. Про це повідомили донецькі ЗМІ з посиланням на місцевих жителів.

  А у Маріуполі бійці СБУ затримали бойовиків диверсійної групи з терористичного батальйону "Восток".
  Попередній матеріал
  Україна та Грузія розвивають транспортний коридор між Балтійським і Чорним морями
  Наступний матеріал
  Cумщина відправила черговий вантаж гуманітарної допомоги на Схід України
  Теги:
  Loading...