segodnya.ua

Україна розчарована пропонованою Росією ціною на газ - міністр

  Українська сторона розчарована відсутністю конструктивного підходу з російського боку у переговорах щодо врегулювання питання постачання газу в Україну.


  Так міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан прокоментував інтерв'ю міністра енергетики РФ Олександра Новака, надане за результатами зустрічі з Єрокомісаром з питань енергетики Гюнтером Оттінгером, передає прес-служба міністерства.

  "Ми знову чуємо ціну в $385 за рахунок застосування т.зв. знижки у $100 від ціни $485 за рахунок відміни мита. Тобто, на думку російської сторони ціна у $485 є справедливою та ринковою. Ми вважаємо, що ця ціна дискримінаційна. Натомість, ми зробили декілька пропозицій, у т.ч. консолідованих з Єврокомісією, щодо дійсно ринкових механізмів встановлення ціни. Остання наша пропозиція – розраховувати ціну, виходячи із рівня цін, що склалися на європейських газових хабах, зменшивши її на величину витрат на транспортування газу від кордону РФ до країн ЄС. Яка ціна може бути більш ринковою ціною ніж біржова ціна?", - наголосив він.
  Попередній матеріал
  Військовим аташе іноземних посольств показали російську зброю, відбиту у терористів
  Наступний матеріал
  МВФ об'єднав третій та четвертий транші кредиту Україні
  Теги:
  Loading...