milnavigator.com

Україна різко посилила військово-промислову співпрацю з Індією

Представники вітчизняного ВПК підписали 15 меморандумів про співпрацю на міжнародній оборонній виставці в Індії

15 меморандумів про співпрацю – такий результат переговорів, які українська делегація провела на одній із найбільших у світі Міжнародній виставці з сухопутних та військово-морських озброєнь DefExpо-2016 в Індії. Про це інформує прес-служба "Укроборонпрому".

Зокрема, з компанією Reliance Defence Limited домовились про спільну розробку багатоцільового військово-транспортного літака "Антонов" для індійської військової та цивільної авіації. З компанією Reliance Defence Limited фіналізовані домовленості про довгострокову співпрацю з постачання газотурбінних установок виробництва "Зоря-Машпроект" для військово-морських сил.

В "Укроборонпромі" розповіли: українська делегація провела 8 результативних переговорів з міністром оборони та вищим командуванням Збройних сил Індії та більш ніж 30 провідними індійськими компаніями-виробниками військової та спеціальної продукції. Серед них: Reliance Defence Limited, Tata Power Company Limited, Punj Lloyd, Larsen Turbo.

Зазначається, що згідно індійської програми оборонних закупівель-2016, перевага надаватиметься закупкам продукції, виробленої за участю місцевих компаній. Тому "СпецТехноЕкспорт" підготував ряд проектів для спільної реалізації з індійськими партнерами. Найбільше їх зацікавила співпраця у сфері авіабудування, виробництва радарів та систем морського спостереження, модернізації морської та бронетехніки, систем ПВО, авіації, розробок головок самонаведення, спільних розробок ракет класу повітря-повітря.

Цьогорічну виставку DefExpо-2016 директор ДП "СпецТехноЕкспорт" Павло Барбул уже назвав "найуспішнішою для України". За його словами, розпочато новий виток співпраці, яка забезпечить українські підприємства новими замовленнями, фінансування новітніх розробок та створення спільних виробничих потужностей.

/
/
/
/
/

Нагадаємо, амбітні плани прориву на індійський ринок завдяки участі у DefExpo-2016 раніше анонсувала компанія "Антонов".

Попередній матеріал
Порошенко провів зустріч із Байденом
Наступний матеріал
На Рівненщині схопили на хабарі майора СБУ
Loading...

Снайпери НГУ отримали для тестування нову зброю "Укроборонпрому"

"Укроборонпром" показав динамічну інфографіку про постачання зброї для ЗСУ в 2015 році

Крилаті охоронці: "Укроборонпром" передав армії безпілотник українського виробництва

Україна і США втілюватимуть спільні проекти у сфері виробництва озброєння – "Укроборонпром"

Очільник концерну: Практично кожне підприємство "Укроборонпрому" працює над розробкою та модернізацією озброєння

Підприємства "Укроборонпрому" працюють над розробкою новітніх систем ППО - Романов