Фото novostey.com

Україна підпише угоду про єдиний авіапростір з ЄС до початку червня

  Україна підпише угоду про єдиний авіаційний простір з Євросоюзом до 5 червня 2014 року.

  Про це повідомила координатор транспортного сектора представництва ЄС в Україні Світлана Дідківська, передає "Интерфакс-Украина".

  "У даний час договір знаходиться на європейській стороні. Найпізніша дата підписання договору, яка була озвучена в рамках транспортного комітету ЄС - це 5 червня", - сказала вона в ході "круглого столу" на тему "Угода про єдиний авіаційний простір України з країнами Європейського Союзу: нові можливості для авіа перевізників і зміни на авіаційному ринку України" у Києві в понеділок, 14 квітня.

  Раніше повідомлялося, що підписання угоди планувалося на 14 квітня, однак у зв'язку з незавершеністю процесу внутрішнього узгодження в ЄС визначення "територія" щодо Гібралтару, підписання було перенесено.

  Приєднання України до єдиного авіапростору з ЄС є важливим кроком у розвитку авіагалузі країни. Лібералізація повітряного простору, насамперед , дозволить залучити в Україну нові авіакомпанії, а потім посилити конкуренцію на ринку, що зробить авіаційні перевезення значно доступніше.

  Попередній матеріал
  Засідання Радбезу ООН: невдала спроба Кремля
  Наступний матеріал
  Міноборони: Десантники з Слов’янська залишились вірними присязі