Фото grandars.ru

Україна піднялась на 8 позицій у рейтингу конкурентоспроможності

  У новому щорічному рейтингу конкурентоспроможності, представленому Всесвітнім економічним форумом, Україна посіла 76-е місце.


  Нинішня позиція аж на 8 пунктів покращила минулорічний результат.

  Її найближчими сусідами стали Словаччина, яка посіла 75-е місце, і Хорватія — 77-е.

  Перша десятка світових лідерів загалом залишилася незмінною Перше місце посіла Швейцарія. За нею слідують Сінгапур, США, Фінляндія, Німеччина, Японія, Гонконг, Нідерланди, Велика Британія та Швеція.

  Всього у рейтингу беруть участь 144 країни.

  Як зазначили автори списку, різке покращення позиції України ймовірно, відображає очікування, пов'язані зі становленням у країні нової влади після подій Євромайдану. При цьому вони зазначають, що останні події, зокрема анексія Криму і конфлікт на Донбасі, не відображені у результатах дослідження, адже рейтинг складали до того, як криза в Україні набула значної ескалації.

  Між тим, експерти впевнені, що нинішня криза матиме значний вплив і на Росію, яка цьогоріч піднялася на 11 позицій і посіла 53-е місце.

  Рейтинг конкурентоспроможності складається щорічно з 1979 року на основі відкритої інформації, а також з урахуванням думок кількох тисяч експертів із більш як ста країн світу.

  Всесвітній економічний форум зазначає, що мета такого рейтингу - виявити переваги національних економік і фактори, що стримують їхній розвиток.
  Попередній матеріал
  В боях на Донбасі вже загинули не менше 2 тис. росіян - російська правозахисниця
  Наступний матеріал
  Найманці з РФ намагаються "націоналізувати" майно мирних громадян на Донбасі - РНБО
  Loading...