Україна не платитиме за газ, який Росія нібито постачає бойовикам

  "Нафтогаз" вже заплатив за все паливо, яке купував у "Газпрому"

  НАК "Нафтогаз України" заявила, що на пунктах входу в українську газотранспортну систему, що знаходяться на непідконтрольній українському уряду території, палива від "Газпрому" не отримувала.

  "НАК "Нафтогаз України" не купує газ у ПАТ "Газпром" з листопада 2015 року, а до цього компанія імпортувала газ виключно через пункти входу в ГТС на підконтрольній Україні території. Всі куплені "Нафтогазом" обсяги газу враховані сторонами і оплачені "Нафтогазом", – йдеться в офіційній заяві компанії.

  "У січні 2016 року Єврокомісія і Україна запропонували російській стороні провести переговори про врегулювання порушень "Газпромом" українського законодавства і законодавства ЄС. До цього часу російська сторона ухилялася від проведення переговорів. "Нафтогаз" залишається відкритим для обговорення всіх спірних питань", – підкреслили в "Нафтогазі".

  Нагадаємо, російський "Газпром" заявив, що "Нафтогаз" заборгував йому 670 мільйонів доларів за газ, який нібито постачав у Донецьку та Луганську області з лютого 2015 року по квітень 2016 року.

  Попередній матеріал
  Пільговий період оплати комуналки у травні киянам продовжили на 5 днів
  Наступний матеріал
  Роковини депортації: у Бахчисараї знехтували забороною окупаційної влади проводити жалобні заходи

  Суд "Нафтогазу" з "Газпромом" затягнеться ще на півроку

  "Газпром" виставив Україні рахунок за газ, який постачав сепаратистам

  Україна призупинила реверс газу із Польщі

  Європейські компанії в судах вимагають від "Газпрому" перегляду цін