Угода про асоціацію з ЄС відкриває нові можливості газової співпраці - "Нафтогаз"

  Підписання економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС передбачає можливість врахування українських інтересів під час затвердження та реалізації програм та стратегій Євросоюзу з розвитку енергетичної інфраструктури. Про це повідомляє управління зв'язків із громадськістю компанії "Нафтогаз України".


  Зокрема, як повідомляється, стаття Угоди "Співробітництво в сфері використання інфраструктури" встановлює, що кожна сторона повинна враховувати енергетичні мережі та можливості іншої сторони під час розробки програмних документів щодо попиту та пропозиції, енергетичних стратегій та планів розвитку інфраструктури.

  "Крім того, Угода передбачає, що сторони мають докладати зусиль для сприяння використанню інфраструктури передачі та збереження газу та, у разі необхідності, проводити консультації одна з одною або координувати свої дії стосовно розвитку інфраструктури", - сказано в повідомленні.

  "Угода передбачає, що компанії України та Євросоюзу працюватимуть в єдиному нормативно–правовому полі, і наша країна стає важливою частиною Єдиного європейського газового ринку. Відповідно, Україна, яка має унікальні технічні можливості з транспортування та підземного зберігання газу, отримує додатковий важіль для відстоювання своїх інтересів в питаннях енергетичної співпраці з Євросоюзом", - заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.


  Попередній матеріал
  На Волині активісти "Правого сектора" увірвалися до приміщення міліції
  Наступний матеріал
  За час АТО зі Сходу евакуювали тисячу дітей - Мінсоцполітики