tsn.ua

За час АТО зі Сходу евакуювали тисячу дітей - Мінсоцполітики

  Станом на 26 червня за період проведення антитерористичної операції з Донецької та Луганської областей евакуйовано 1 тис. 7 дітей, в т.ч. із закладів системи Мінсоцполітики 58 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували у притулках та центрах соціально-психологічної реабілітації. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.


  Зокрема, згідно з повідомленням, із Донецької області евакуйовано 26 дітей-сиріт, з Луганської області - 32 дитини.

  Діти вивезені безпосередньо із зони проведення бойових дій до закладів соціального захисту дітей Київської, Харківської, Запорізької областей та м. Антрацит Луганської області, яке безпечне для їх перебування.

  "Крім того, триває евакуація зі Сходу України також сімей з дітьми, яка відбувається завдяки тісній співпраці Мінсоцполітики з громадськими та благодійними організаціями", - сказано в повідомленні.

  Як проінформували у міністерстві, станом на 26 червня цього року зі східних регіонів виїхало 395 дітей з числа прийомних сімей та дитячих будників сімейного типу. Зокрема, з Луганської області виїхало 23 прийомні сім'ї та 12 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 134 дитини; з Донецької області - 44 прийомні сім'ї та 19 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 261 дитина.
  Попередній матеріал
  Угода про асоціацію з ЄС відкриває нові можливості газової співпраці - "Нафтогаз"
  Наступний матеріал
  Терористи пропонують обмінятися із силовиками заручниками в режимі "всіх на всіх"
  Теги:
  Loading...