У ПДА придумали як перешкоджати махінаціям з ПДВ

  Скоротити обсяги незаконного повернення податку на додану вартість уп`ятеро, тим самим досягти середньоєвропейського рівня планує Податкова адміністрація. За даними податківців, в Україні обсяг махінацій зараз становить до 15% від загальної суми зборів податку.
  Змінити ситуацію зможе впровадження нової форми податкової декларації, в якій мають бути вказані усі контрагенти. Це дозволить оперативно відстежити різницю між податковими зобов`язаннями платника і виявити "прогалини" в цьому ланцюгу, переконані в податковій. Адже на сьогодні, фірма винуватець встигає припинити існування, ще до того, як факт крадіжки буде виявлений. Ефект від нововведень податківці очікують вже наприкінці першого півріччя поточного року. 

  Сергій Чекашкін, заступник голови Державної податкової адміністрації: "Наприклад, в Австрії крадіжки ПДВ - 4%, в Німеччині - 2%, а в Україні - 15%. Нові декларації допоможуть нам більш чітко визначати такі ями і знаходити фірми, які зникають".

  Водночас визнають - заборгованість із повернення ПДВ платникам на сьогодні становить 8 млрд 700 мільйонів гривень. З них 3 мільйрди 600 мільйонів прострочені.
  Попередній матеріал
  Берлусконі повертається? Дані екзит-полів в Італії
  Наступний матеріал
  Соцопитування: Черновецький лідирує на київських виборах
  Теги:
  Loading...