Вікіпедія

У Національній аграрній академії виявили порушення на 421 млн грн

  Державні аудитори виявили, що 39 тис. га земель академія використовує без правовстановлюючих документів

  Державна аудиторська служба України виявила системні фінансові порушення у Національній академії аграрних наук та її підвідомчих підприємствах і установах на 421 млн гривень. Про це повідомили у прес-службі Державної аудиторської служби України.

  Держаудитслужба упродовж 2015-2016 років провела ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Національної академії аграрних наук України та 102 підприємств і установ, що перебувають у її віданні, перевірено діяльність зазначених об’єктів від 1 січня 2013 року по 31 травня 2016 року.

  "Проведені контрольні заходи засвідчили системність фінансових порушень, відсутність належного контролю академією за використанням земель, майна та витрачанням коштів. Як наслідок, виявлена під час ревізій сума фінансових порушень сягнула понад 421 млн гривень. Із них порушень, що призвели до втрат, - понад 52 млн гривень", - мовиться у повідомленні.

  Крім того, зазначається, що протягом зазначеного періоду тривала практика незаконного вилучення у підприємств та установ академії земельних ділянок. Загальна площа таких земель становила понад 5,5 тис. га.

  Також державні аудитори виявили, що 39 тис. га земель академія використовує без правовстановлюючих документів, що, поміж іншого, може призвести до їх незаконного вилучення. "Через неналежний бухгалтерський облік будівель, земельних ділянок та іншого майна встановлено чергові фінансові порушення, зокрема, у частині заниження вартості.

  Нагадаємо, напередодні співробітники прокуратури Волинської області спільно з Національною поліцією затримали на отриманні систематичних хабарів керівника обласного територіального сервісного центру МВС України. 

  Попередній матеріал
  Клімкін і Геращенко прокоментували заяви глав МЗС Франції та Німеччини щодо особливого статусу Донбасу
  Наступний матеріал
  ДТП у Миколаєві: з'явились нові свідчення очевидців та коментар від поліції

  Павелко: Інспекція УЄФА щодо фіналу Ліги Чемпіонів-2018 приїде в Київ у грудні

  Екс-співробітник Deutsche Bank, який повідомив про махінації зі звітністю, відмовився від нагороди в $8,25 млн

  СБУ у Львові викрила переселенців, які проводили фінансові махінації з соцвиплатами

  Яценюк підтримав звільнення заступника міністра екології через махінації з грошима Кіотського протоколу