Фото mvs.gov.ua

У Миколаєві ліквідували конвертаційний центр

  Співробітники державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Миколаївського міського управління міліції задокументували незаконну діяльність підприємств, причетних до функціонування конвертаційного центру з  відмивання грошей.

  Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Миколаївській області

  За допомогою фіктивних підприємств "конверта тори" здійснювали незаконні банківські операції з переведення безготівкових коштів у готівку, відмиванням грошей та формування незаконного податкового кредиту

  За фактамишахрайських дій розпочато кримінальне провадження. В рамках його розслідування співробітники державної служби по боротьбі з економічною злочинністю м. Миколаєва провели санкціоновані обшукив приватних офісах даних підприємств.

  В результаті правоохоронцями було виявлено та вилученореєстраційні документи підприємств з ознаками фіктивності, документи бухгалтерського та податкового обліку, комп’ютерне обладнання, диски з програмним забезпеченням та ключами доступу для надання звітності до податкових органів, а також інше електронне обладнання, що використовувалося для здійснення протиправної діяльності та свідчило про існуючий зв'язок між усіма підприємствами.

  Також співробітники міліції виявили та вилучили близько 20-ти печаток та штампів різних суб’єктів господарювання, зареєстрованих на території інших областей України тагроші в сумі близько півмільйона гривень, здобуті протиправним шляхом.

  За результатами проведених правоохоронцями обшуків та отримання ними незаперечних доказів щодо незаконної діяльності вищевказаних підприємств та наявності ознак фіктивного підприємництва слідчим відділенням Центрального РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області було розпочато кримінальне провадження за ст. 205 КК України «Фіктивне підприємництво»

  Наразі вирішується питання про накладення арешту на банківські рахунки підприємства. Крім того, співробітники міліції продовжують заходи, спрямовані на встановлення всього кола осіб, які можуть бути причетні до протизаконної діяльності зазначеного підприємства.

  Попередній матеріал
  В інтернеті виклали телефонну розмову послів РФ щодо голосування в ООН по Україні
  Наступний матеріал
  Начальник ДАІ Львова написав заяву про звільнення під тиском активістів