5.ua

Начальник ДАІ Львова написав заяву про звільнення під тиском активістів

  Начальник управління ДАІ м. Львова, Богдан Мицак, під тиском активістів написав заяву на звільнення.

  Зранку  активісти  Автономного опору, Самооборони, Автомайдану та Дорожнього контролю пікетували міське управління ДАІ Львова. Із гаслами у руках та вигукуючи  “Геть хабарника” вони вимагали зустрічі із начальником відомтва Богданом Мицаком.

  Коли той до людей так і не вийшов, активісти почали наполягати на його звільненні. Так і не поспілкувавшись із Мицаком, група активістів зайшли до кабінету керівника ДАІ. При цьому охорона опору не чинила. Активісти  принесли до його кабінету шини, як знак того, що майдан не терпітиме хабарників, і закидали робочий  стіл начальника грошима. Після чого почали вимагати написати заяву на звільнення. Спочатку Мицак відмовися, сказав що  має узгодити із керівництвом. Тож активісти викликали  начальника міського управління міліції Сергія Зюбаненка і той погодився – мовляв, якщо громада неаполягає, треба звільнятися.

  Під тиском людей Богдан Мицак написав дві заяви : на звільнення з посади начальника ДАІ Львова та на звільнення з органів внутрішніх справ. Зюбаненко обидва документи зачитав і запевнив, що уже сьогодні подасть їх на розгляд.

  Попередній матеріал
  У Миколаєві ліквідували конвертаційний центр
  Наступний матеріал
  Невідомого бійця Майдану поховають на Аскольдовій могилі
  Теги:
  Loading...