https://www.flickr.com

У "Чорноморнафтогазі" розповіли, як Росія щорічно краде 2 млрд кубометрів газу в України

  На шельфі Чорного моря російські компанії незаконно видобувають природний газ, що постачається на окупований півострів

  Російське "Державне унітарне підприємство "Чорноморнафтогаз", яке після анексії Криму незаконно заволоділо активами української компанії "Чорноморнафтогаз", щорічно на шельфі Чорного моря видобуває 2 млрд кубометрів природного газу і постачає його на півострів. Про це повідомила голова української компанії "Чорноморнафтогаз" Світлана Нєжнова під час засідання комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, передає УНІАН.

  "У Криму видобуває газ російська компанія "Державне унітарне підприємство "Чорноморнафтогаз", яка потрапила у всі санкційні списки. Якщо хтось задавався питанням, звідки Крим бере газ, то відповім, що Росія за допомогою цієї компанії на шельфі Чорного моря видобуває щорічно 2 млрд газу і, таким чином, забезпечує Крим", – зазначила Нєжнова.

  Також вона додала, що природний газ видобувається в акваторії, яка є економічною зоною України. "Цим Російська Федерація порушує Конвенцію з морського права ООН від 1982 року", – наголосила Нєжнова.

  Натомість, міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик запропонував виставити захоплені Росією шельфові родовища на конкурс для укладення угод про розподіл продукції з іноземними компаніями.

  Нагадаємо, 14 вересня Президент Петро Порошенко заявив, що Україна судитиметься з РФ за те, що та краде нафту й газ із шельфів окупованого Криму.

  За прогнозами "Нафтогазу", розгляд позову проти РФ з вимогою відшкодувати активи внаслідок анексії Криму розтягнеться на 2-3 роки.

  Попередній матеріал
  The Guardian: Італію сколихнув новий землетрус магнітудою 5,0
  Наступний матеріал
  Волонтери створили яскравий ролик до Дня ракетних військ і артилерії – відео
  Loading...

  Україна судитиметься з РФ за те, що та краде нафту й газ із шельфів окупованого Криму – Президент

  Розгляд позову "Нафтогазу" проти РФ з вимогою відшкодувати активи внаслідок анексії Криму розтягнеться на 2-3 роки – Коболєв