Фото euroradio.fm

У Бундестагу вважають, що економіці України мають допомогти її власні олігархи

  У Бундестагу Федеративної Республіки Німеччини вважають, що нинішній економіці України, яка перебуває у важкому стані, також мають допомогти її власні олігархи, в руках яких зосереджені великі кошти.

  Про це заявив на прес-конференції депутат Бундестагу Норберт Шпінрат (СДПН), який прибув до Донецька у складі делегації членів Комітету у справах Європейського Союзу в Бундестагу ФРН, повідомляє УНІАН.

  Він відзначив, що німецька делегація зустрічалася в Донецьку з Сергієм Тарутою, який зараз є головою Донецької облдержадміністрації та бізнесменом Рінатом Ахметовим.

  "Ми всі знаємо, що в Україні існує невелика кількість людей, які володіють неймовірно великими коштами. Тому я завжди ставив питання, який внесок хочуть і можуть зробити олігархи, аби стабілізувати країну — як з політичної, так і з економічної точки зору. Перші відповіді були соломоновими, але ми обмінялися візитними картками, щоб до свого від`їзду одержати вже більш чіткі відповіді", - сказав Шпінрат.

  На уточнююче питання, чи обіцяли українські олігархи дати швидку відповідь, Шпінрат сказав: "У олігархів існує велике розуміння того, що потрібно підтримувати існуючі робочі місця, що потрібно створювати нові робочі місця. Але я дав чітко зрозуміти, що цієї відповіді недостатньо. І в Німеччині, наприклад, сильні везуть на своїх плечах слабких. Саме цього я чекаю від України".

  Він також нагадав, що "і Німеччина, і Євросоюз, і Міжнародний валютний фонд хочуть підтримати і підтримають Україну значними фінансовими коштами".

  Попередній матеріал
  Генсек ООН: відправляти миротворців в Україну поки недоцільно
  Наступний матеріал
  СБУ оприлюднила перехоплення розмов диверсантів щодо блокування українських військових частин