bigmir.net

Тимошенко проігнорувала запрошення свідчити проти "Газпрому" в Стокгольмі – "Нафтогаз"

  Навіть сама можливість судитися у Стокгольмському арбітражі, а не в Москві – з'явилася всупереч домовленостям "Тимошенко-Путін"

  Під час судового процесу НАК "Нафтогаз України" проти російського "Газпрому" в Стокгольмському арбітражі Юлію Тимошенко запросили виступити як свідка, проте вона не відповіла в установлений час. Про це розповів директор з розвитку бізнесу "Нафтогазу" Юрій Вітренко на сторінці у Facebook.

  "До Тимошенко зверталися з проханням виступити свідком. Але так і не отримавши її згоди виступити свідком у визначений проміжок часу з української сторони, розраховувати на допомогу Тимошенко не доводилося", – зазначив він.

  Вітренко наголосив: "Роль Тимошенко у перемозі у Стокгольмі – ніяка. Так фанатам Юлії Володимирівни зрозуміло? Тому і не писали, бо не було в неї якоїсь ролі, про яку можна було б писати... В самому арбітражі Тимошенко не брала ніякої участі. На відміну від того самого Діденка (колишній заступник голови "Нафтогазу" – 5.UA), який виступав свідком на процесі і таким чином сприяв нашому виграшу".

  Зі слів службовця, навіть самій можливості судитися проти "Газпрому" в Стокгольмі, а не Москві – варто дякувати "не домовленостям "Тимошенко-Путін", а Діденку, який в останній момент вніс відповідне положення в контракт".

  Директор з розвитку бізнесу нагадав, що перемога України в суді, у гривневому еквіваленті, дала змогу кожній українській родині позбутися "боргового зашморгу у 112 тис. грн". Натомість Україна має отримати від "Газпрому" по 4,4 тис. грн.

  Нагадаємо, цього тижня стало відомо, що Велика Британія погодилася заморозити активи "Газпрому" за клопотанням "Нафтогазу".

  Попередній матеріал
  Стало відомо, які країни є шанувальниками української продукції
  Наступний матеріал
  ЗНО-2018: скільки абітурієнтів "провалили" тест з історії України