фото РНБО

Турчинов про оборонний бюджет-2018: "Нам необхідна найсучасніша зброя і ми повинні розраховувати на свої сили"

Під керівництвом Секретаря РНБО Олександра Турчинова відбулось обговорення оборонного бюджету України на 2018 рік

За словами секретаря РНБО, формування оборонного бюджету відбувається відповідно до стратегії Нацбезпеки "і буде не менше 5% від валового внутрішнього продукту". "Ця позиція стає вже аксіомою для бюджетної політики нашої держави", – наголосив він.

Турчинов підкреслив, що оборонний бюджет наступного, 2018 року, буде відрізнятися реалізмом, "де кожна запланована копійка має реальне наповнення".

"Відмінністю цього бюджету буде те, що основне його фінансування відбуватиметься із загального фонду, який буде складати на рівні 156,4 млрд грн. Спеціальний фонд формуватиметься виключно на підставі пропозицій силових міністерств та відомств і складатиме близько 6,3 млрд грн, тобто загальне фінансування повинне бути не менше 162,7 млрд грн", – наголосив секретар РНБО.

Турчинов зазначив, що при плануванні бюджету необхідно чітко врахувати питання збільшення грошового забезпечення наших військовослужбовців. "В першу чергу, це стосується значного підвищення посадових окладів і окладів за військове звання", – сказав він.

Окрім того, під час наради було обговорене питання розвитку оборонної промисловості України.

За словами секретаря РНБО, необхідно значно підвищити ефективність роботи наших оборонних підприємств. "Нам необхідна найсучасніша зброя і ми повинні розраховувати в цьому питанні, в першу чергу, на свої сили. Тому необхідно забезпечити фінансування запровадження новітніх технологій та модернізації провідних оборонних підприємств", – сказав він.

"Оборонний бюджет повинен забезпечити фінансування пріоритетних завдань, зміцнення обороноздатності та безпеки країни", – наголосив Турчинов, резюмувавши, що після уточнення показників оборонного бюджету вони будуть затверджені на засіданні РНБОУ, яке має відбутись на початку вересня поточного року.

Попередній матеріал
У прифронтовому Сєвєродонецьку згадали героїв Іловайська
Наступний матеріал
Як кримінальний Мультик голові фракції "Опоблоку" "проясняв": ГПУ опублікувала викривальний запис
Loading...

Турчинов прокоментував чутки про поставки Україною ракетних технологій до КНДР

В ОРДЛО терористи створили дві нові бази для зберігання та ремонту озброєння – Тимчук

ЗСУ прийняли на озброєння легкий переносний ракетний комплекс "Корсар" – фото, відео

Уряд направить 1 млрд грн на підтримку фермерів – Гройсман

Поліція показала арсенал зброї, що був знайдений у розтрощеному на мосту Патона ВАЗі

На Донеччині на території лікарні виявили схованку з вибухівкою окупантів – фото