Тука підрахував, скільки виділять на МінАТО

  Нове міністерство планує отримати 7 млн грн

  На утримання 105 працівників нового Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України з бюджету виділять більше 7 млн грн. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука

  Він зазначив такі статі витрат: "Заробітна плата – 7,423 млн, нарахування на з/п – 1,633 млн, оплата послуг зв'язку – 0,118 млн, теплопостачання – 0,170 млн". Крім того, Тука заявив, що, кошти на діяльність Міністерства ще не виділені. Разом з тим, він попросив надати довідку про зведення.

  Тука також додав, що на відрядження заплановано виділити 125500 грн, тобто 10 тис. грн на місяць: "Як бачите, на 105 осіб "хотілки" дуже-дуже помірні".

  "Не уявляю собі, на які відрядження вистачить таких "хотілок", адже міністерство працює з багатьма міжнародними організаціями", – зазначив Тука.

  Нагадаємо, 29 квітня Георгія Туку було призначено заступником міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Крім того, 30 квітня Тука повідомив, якими питаннями опікуватиметься на новій посаді.

  Попередній матеріал
  Уряд звільнив чільника "Укравтодору"
  Наступний матеріал
  Савченко обурили розмови про пом'якшення санкцій проти РФ

  Тука: Більшість людей окупованих територій розуміють, що зробили помилку

  Тука: На мирну деокупацію Донбасу є 5 років – далі тільки військовий шлях

  Тука допускає відновлення торгівлі з окупованими районами Донбасу

  Тука розповів, чим займеться на новій посаді