business.ua

Тука допускає відновлення торгівлі з окупованими районами Донбасу

  Відновлення економічних зв'язків з тимчасово окупованими територіями може стати важливим кроком у процесі їх деокупації, заявив заступник міністра з питань окупованих територій

  Заступник міністра з питань окупованих територій, екс-голова Луганської ОВЦА Георгій Тука допустив можливість відновлення торгівлі з окупованими районами Донбасу, повідомляє видання ZN.UA.

  За словами Туки, торговельна блокада ОРДЛО є абсолютно деструктивною політикою, яка налаштовує проти української влади місцеве населення та сприяє зростанню контрабанди.

  "Існує дві протилежні точки зору. Одна полягає в тому, щоб відгородитися колючим дротом. Вона абсолютно деструктивна. В результаті ментально ми отримаємо втрату населення, озлобленість людей по відношенню до нас. Отримаємо й те, коли, здійснюючи виплати на окуповану територію, ми будемо субсидувати виробничі потужності агресора. Протилежна точка зору в тому, що потрібно зняти всі обмеження. Істина, як завжди, лежить посередині", – заявив Тука.

  Він зазначив, що відновлення торговельних зв'язків з непідконтрольними Києву територіями може стати одним із положень плану з їх деокупації, однак говорити про це ще рано.

  "Це один з етапів того стратегічного плану, про який я говорив. Вчора я говорив, що його не існує. Сьогодні я бачив його сам. Перш ніж видавати цю інформацію, її треба правильно піднести, затвердити на рівні президента і РНБО. Тільки потім її можна подавати суспільству", – резюмував він.

  Нагадаємо, політтехнолог Віктор Уколов заявив, що в розробці закону про місцеві вибори на Донбасі немає ніякої зради, Україна має забезпечити участь внутрішніх пересельців у цих виборах.

  Попередній матеріал
  ЄС офіційно визнав, що Україна не становить міграційної небезпеки – Кулеба
  Наступний матеріал
  Європейський центробанк припинить випуск банкноти номіналом 500 євро

  Уколов: У розробці закону про місцеві вибори на Донбасі немає ніякої зради

  Чорновіл: Я не вірю, що на нас тиснуть щодо дати виборів на Донбасі

  Вибори на Донбасі за російської окупації суперечитимуть Конституції – Ємець

  США не наполягають на точній даті проведення виборів на Донбасі - Держдеп