5.ua

Тарута ініціює створення агентства по відновленню Донбасу

  Для збору коштів на відновлення зруйнованих терористами районів Донецької області буде створено спеціальне агентство, - повідомив голова обласної державної адміністрації Сергій Тарута.


  "Для якнайшвидшого відновлення північній частині області ми створюємо спеціальне агентство, в якому будуть акумулюватися як бюджетні, так і благодійні кошти. Наше завдання не тільки вилікувати рани, але і змінити життя (у області – Ред.)", - цитує Таруту 9 липня прес-служба Донецької ОДА  .

  Сергій Тарута зокрема відвідав Краснолиманську міську лікарню, куди доставили гуманітарну допомогу від офісу верховного комісара ООН у справах біженців.  У прес-службі ДонОДА повідомили, що гуманітарний вантаж призначений для внутрішніх біженців, яких зараз у Червоному Лимані близько 5 тисяч.

  "Все біженці розквартировані, допомогли місцеві жителі", - зазначили в ДонОДА.

  Також повідомлено, що у місцевому дитячому притулку перебувають діти з постраждалих територій, серед них є ті, чиї батьки загинули в результаті бойових дій в зоні АТО. При тому Тарута запевнив, що жодна дитина не залишиться без уваги держави.

  Раніше повідомлялось, що в Уряді вже приблизно порахували, у скільки обійдеться відновлення Донбасу після закінчення АТО
  Попередній матеріал
  Міненерго спростовує чергові наклепи "Газпрому" про крадіжки російського газу
  Наступний матеріал
  ДСНС пройшла атестацію ООН і залучатиметься до міжнародних місій
  Теги:
  Loading...