Ситуація довкола ФДМ може вплинути на вартість Одеського припортового,- Портнов

  Ситуація довкола Фонду держмайна може вплинути на вартість Одеського припортового заводу під час приватизації підприємства. Так вважає виконувач обов’язків голови Фонду Андрій Портнов.
  Він обійняв цю посаду у п`ятницю, з руки прем`єра Юлії Тимошенко. Всупереч забороні президента. Андрій Портнов одразу пішов проти волі глави держави і оголосив про приватизацію Одеського припортового. Аукціон призначили на двадцяте травня. Пан Портнов  також зауважив, що поки працюватиме не в примішенні Фонду дрежмайна, а в Кабінеті міністрів.

  Андрій Портнов, в.о. голови ФДМ: "Вся кореспонденція переведена до будинку уряду , згідно з розпорядженням прм`єр -міністра всі центральні місцеві органи державної влади мають листувати до Фонду Державного майна на адресу Грушевського 12 /2 це адреса уряду. Більше того прем`єр-міністр звернулася до усіх судових органів з повідомленням нової адреси кореспонденціїї , на нову адресу вже надходить кореспонденція . Всі доручення даються письмово в.о головою ФДМ і надсилаються виконавцям і виконавці їх виконують . Всі заступники голови Фонду держмайна виконують рішення нового в.о. з директорами департаментів також ведеться робота. Перші доручення будуть в перший робочий день".
  Попередній матеріал
  Лісові пожежі вирують у Каліфорнії
  Наступний матеріал
  Україна знизила світові ціни на пшеницю
  Теги:
  Loading...