Янукович
Янукович wartime.org.ua

Суд Лондона задовольнив клопотання України і призупинив виконання рішення по "боргу Януковича"

  Завершення апеляційної скарги України відбудеться не раніше 2018 року

  Високий суд Лондона задовольнив клопотання України про призупинення виконання рішення щодо виплати "кредиту Януковича" у $3 млрд Росії, до завершення розгляду апеляції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України .

  "Міністерство фінансів України надає оновлену інформацію про судовий процес, що триває у англійському суді щодо єврооблігацій на суму $3 млрд, випущених Україною у грудні 2013 року. Під час засідання 26 травня 2017 року у Високому суді у м. Лондон Суддя Блер (Blair) розглянув ряд невирішених питань за наслідками рішення, постановленого Судом 29 березня 2017 року. Міністерство фінансів із задоволенням повідомляє, що Суд прийняв позицію України", – йдеться в повідомленні.

  Виконання призупинене до завершення розгляду апеляційної скарги України у англійському Апеляційному суді – це відбудеться не раніше 2018 року.

  Нагадаємо, 10 червня Україна подала апеляцію на рішення суду щодо спору з Росією стосовно боргу в $3 млрд, які уряд екс-президента Віктора Януковича позичив в останні місяці перебування при владі.

  Попередній матеріал
  Стрілянина з АТОвцями у Дніпрі: речник Нацполіції розповів, на якому етапі знаходиться слідство
  Наступний матеріал
  В районі окупованого Докучаєвська зафіксовані навмисні підриви терористів – штаб АТО
  Loading...