МВФ
МВФ Depositphotos

Стало відомо, коли місія МВФ приїде в Україну

Читайте по-русски
Очікується 700 млн доларів траншу

Місію МВФ очікують в Україні у вересні. Про це розповів міністр фінансів України Сергій Марченко. Каже, готуються до отримання наступного траншу. За планом, це 700 мільйонів доларів США, передає "5 канал".

Зазначається, що для цього Україна має виконати низку вимог, зокрема запустити судову реформу і посилити систему корпоративного управління в банках. Потрібні для цього законопроєкти народні депутати проголосували, і президент уже поставив свій підпис. Залишилися зміни до закону про Національний банк та зміна порядку обрання голови Національного антикорупційного бюро.

Міністр очікує, що депутати ухвалять ці документи одразу, як вийдуть з канікул. Тиждень тому Україна отримала від МВФ 2,7 млрд доларів безоплатно у межах міжнародної програми подолання коронавірусної кризи. За словами міністра фінансів, їх уже направили на фінансування дефіциту бюджету, тобто погашення боргів. 

"Ми очікуємо на місію, яка має бути у вересні. Далі ми хочемо отримати Staff-Level Agreement і після цього отримати транш, можливо, не один, до кінця року. Два питання залишаються на порядку денному – законопроєкт про Національний банк України і чотири пов'язаних законопроєкти, а також питання про Національне антикорупційне бюро", – зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Нагадаємо, у липні директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва повідомила, що місія повернеться до України у вересні.

Попередній матеріал
Євросоюз вакцинував 70% дорослого населення
Наступний матеріал
Справа "Кузні на Рибальському": генерала Павловського та Валерія Шандру залишили під вартою
Loading...

Законопроєкт про непрямі методи визначення доходів планують подати до кінця року

Україна отримала $2,7 млрд від МВФ – Рожкова

МВФ припиняє фінансування Афганістану через невизначеність щодо уряду країни

Білорусь, попри санкції, може отримати від МВФ майже $1 млрд

КДБ Лукашенка в Києві, бики Киви та подарунок МВФ – "Час Ч"

МВФ схвалив виділення Україні $2,7 млрд – коли очікується транш