Сьогодні до України прибуває місія МВФ

  Міністерство фінансів України планує відзвітувати про роботу з МВФ

  У понеділок, 11 липня, в Україну прибуває технічна місія Міжнародного валютного фонду. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

  "Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров зустрівся з начальником управління податкового адміністрування податково-бюджетного департаменту МВФ Хуаном Торо... Роман Насіров та Хуан Торо обговорили черговий візит технічної місії податково-бюджетного департаменту Фонду до України, який відбудеться у найближчий понеділок", – йдеться в повідомленні.

  Як стало відомо, під час зустрічі сторони торкнулися теми реформування фіскальної служби та перспектив подальшої співпраці України з Міжнародним валютним фондом, які й планується обговорити під час візиту.

  "Державна фіскальна служба реалізує низку необхідних реформ, які були узгоджені з МВФ та є необхідною умовою для отримання фінансової підтримки з боку організації", – зазначив Насіров. За його словами, ДФС здійснює низку заходів для боротьби з корупцією, підвищення контролю над порушенням податкового законодавства, створює та покращує сервіси для платників податків.

  Як повідомлялося, Міністерство фінансів відзвітує про роботу з Міжнародним валютним фондом.

  Нагадаємо, наприкінці червня голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що Україна очікує на перший транш від МВФ у $1 млрд. Раніше повідомлялося, що загальний обсяг кредитних коштів, очікуваних від МВФ цьогоріч в рамках програми розширеного фінансування EFF, складе $1,7 млрд

  Попередній матеріал
  У Конотопі перекинувся самохідний ЗРК
  Наступний матеріал
  Деканоідзе: Інтереси російських спецслужб в Україні представляють "злодії в законі"

  Президент телефоном обговорив з Лагард надання Україні наступного траншу МВФ

  Мінфін найближчим часом відзвітує про роботу з МВФ – Гройсман

  МВФ влаштовує 145-мільярдний дефіцит пенсійного фонду в Україні – Мінфін

  Україна очікує на перший транш від МВФ у $1 млрд - Гонтарева