.
. скріншот

Скорочення парникових викидів посилить позитивну пропозицію України для всього світу – заступник міністра економіки

Читайте по-русски
Українські металурги вже розробляють дорожню карту з урахуванням усіх викликів на найближче десятиліття

В екологічні проєкти компанія "Метівест" за останні 15 років уже інвестувала 3,5 млрд доларів – а це кожен третій долар в інвестиціях групи, повідомив гендиректор компанії Юрій Риженков під час першого міжнародного форуму "Декарбонізація сталевої індустрії: виклик для України", в якому взяли участь експерти, фахівці іноземних металургійних компаній та чиновники.

Пан Риженков зазначив, що у статусі глобального і знаючого гравця металургійна компанія готова ділитися досвідом із вивчення і освоєння кращих світових практик. Крім того, "Метінвест" уже розробляє дорожню карту з урахуванням усіх викликів на найближче десятиліття.

"Ми, відповідно, хочемо виступати лідером в скороченні викидів парникових газів. І ми сьогодні бачимо, що з нашою присутністю в ЄС, з нашою присутністю в Україні ті можливості, які декарбонізація як для країни так і для компанії... І ми готові цю тему рухати якомога швидше для досягнення тих цілей, які ми намітили для себе як в ЄС, так і в Україні", – наголосив Юрій Риженков.

Так відкрито розповідати світу про втілення конкретних справ, вдало реалізовані проекти, наміри, розробки та бачення процесів – це дуже важливо, це означає дати світові позитивний меседж, вважає заступник міністра економіки Тарас Качка.

"Це посилює нашу позитивну пропозицію для всього світу. І це, очевидно, єдиний спосіб справді отримати ті інвестиції, яких потребує українська економіка", – зазначив він.

Учасники форуму наголосили, що драйвером боротьби з парниковим ефектом для усієї економіки стане металургія.

Попередній матеріал
"Український бізнес готовий до впровадження процесів зі зниження викидів парникових газів" – експерт
Наступний матеріал
Унаслідок обстрілу окупантів поранено двох військових ЗСУ
Теги:
Loading...