Telegraf-EPA

Швейцарський бізнес зацікавлений інвестувати в Україну – дипломат

  У Берні також привітали амбітну програму реформ в Україні

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із головою Національної Ради Швейцарії Крістою Марквальдер, під час якої сторони обговорили напрямки активізації двосторонніх торговельно-економічних відносин. Про це повідомляє прес-служба уряду.

  Як стало відомо, під час перемовин голова Національної Ради Швейцарії відзначила зацікавленість швейцарського бізнесу інвестувати в Україну.

  У свою чергу український прем’єр зауважив, що одним із пріоритетів уряду є створення в сприятливих умов для розвитку бізнесу Україні. Крім того, Гройсман поінформував про здійснені кроки на цьому шляху, зокрема щодо початку реформи правосуддя, митниці, завершення формування Офісу із залучення інвестицій при прем'єр-міністрові.

  "Питання дерегуляції, ліквідації будь-яких механізмів, які можуть звужувати можливості бізнесу, – це те, чим ми займаємося кожного дня, – наголосив Гройсман. – Я зацікавлений в тому, щоб бізнес, який інвестує в Україну, був успішним".

  Говорячи про співробітництво у торговельно-економічній сфері України та Швейцарії, глава уряду висловив переконання, що засідання Спільного торговельно-економічного комітету, яке відбудеться у вересні цьогоріч, сприятиме активізації та поглибленню двостороннього співробітництва.

  Як стало відомо, під час зучтрічі Марквальдер привітала амбітну програму реформ, над якою працює уряд, зокрема щодо децентралізації влади і боротьби з корупцією. За її словами, це покращить бізнес-клімат в Україні.

  Як повідомлялося напередодні, ЄС запускає масштабний проект на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні.

  Попередній матеріал
  Активісти прорвались на місце забудови на Святошино
  Наступний матеріал
  Суд Лондона в січні розгляне позов через "борг Януковича"
  Loading...

  Масштабний проект: американські підприємці інвестуватимуть у Закарпаття

  Порошенко: "Азовсталь" – приклад успішної реалізації інвестиційного потенціалу України

  ЄС запускає масштабний проект на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні

  Порошенко: Кількість документів, які потрібні для відкриття бізнесу, скорочена на 40%