СБУ викрила підприємців, які розікрали понад 100 млн грн на закупівлях медпрепаратів

  Менеджмент фірми використовував корупційні зв’язки серед обласних лікарів-нефрологів

  Співробітники Служби безпеки спільно з прокуратурою викрили механізм розкрадання підприємцями понад 100 мільйонів державних коштів, виділених на придбання медичних препаратів для хворих на ниркову недостатність. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

  "Київська комерційна структура протягом 2013-2015 років перемагала у тендерах, які проводилися Міністерством та обласними департаментами охорони здоров’я. Загальна сума, поставлених бізнесменами виробів медичного призначення для перитонеального діалізу, перевищила 800 мільйонів гривень. Під час перевірки співробітники спецслужби встановили, що менеджмент фірми використовував корупційні зв’язки серед обласних лікарів-нефрологів", – йдеться в повідомленні.

  Медики за змовою з підприємцями штучно збільшували потребу регіонів у цьому препараті, завищена кількість якого потім прописувалася у технічних умовах тендерів.

  За попередніми підрахунками, за цей період на державні гроші закуплено "зайвої" продукції на більш ніж сто мільйонів гривень, йдеться в повідомленні. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

  Попередній матеріал
  Світовий банк спрогнозував зростання економіки України
  Наступний матеріал
  Універсальна вакцина від раку зупинила ріст пухлин у трьох пацієнтів – ЗМІ

  Подробиці спецоперації СБУ із затримання іноземця, який планував теракти у Франції

  СБУ викрила втручання до системи розподілу судових справ у Харкові

  СБУ: У полоні на Донбасі залишаються 113 українців

  Генпрокурор озвучив результати перевірки СІЗО СБУ в Києві