пенсія
пенсія uzhgorod.net.ua

Розенко: В Україні не будуть підвищувати пенсійний вік

  Зараз Україна має інші механізми наповнення пенсійного фонду, ніж підвищення пенсійного віку

  Питання підвищення пенсійного віку поки знято в переговорах із МВФ. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє видання "Новое Время".

  "Питання про підвищення пенсійного віку на сьогоднішній день знято з порядку денного ", – зазначив Розенко, відповідаючи на запитання, чи взяла на себе Україна зобов'язання перед МВФ підвищити пенсійний вік.

  Він повідомив, що зараз Україна має інші механізми наповнення пенсійного фонду, ніж підвищення пенсійного віку. Тому уряд не буде виносити жодних ініціатив щодо підвищення віку.

  Нагадаємо, прем'єр Володимир Гройсман заявив, що завдання уряду – запропонувати справедливу систему пенсійного забезпечення, що дозволить забезпечити належний рівень соціальної підтримки українських громадян і подолати дефіцит Пенсійного фонду.

  Як повідомляв 5.ua, міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що дефіцит пенсійного фонду України досяг 145 млрд гривень, що фактично означає банкрутство фонду.

  Попередній матеріал
  Луценко хоче призначити американця перевіряти працівників ГПУ
  Наступний матеріал
  У Києві на проїжджій частині провалився асфальт
  Теги:
  Loading...