Фото УНН

РНБО схвалила рішення щодо збільшення фінансування сектору оборони й безпеки

  Як наслідок, низка силових відомств країни отримає додаткову фінансову підтримку держави

  Рада національної безпеки і оборони України підтримала рішення Кабінету міністрів про збільшення обсягів фінансування сектору оборони й безпеки у 2016 році. Про це інформує УНІАН з посиланням на прес-службу РНБО.

  Як зазначається, відповідне рішення було ухвалене у середу, 28 вересня,  на засіданні ради. Повідомляється,  що РНБО підтримала рішення уряду щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" з метою збільшення фінансування Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Національної поліції, Державної прикордонної служби та інших силових структур.

  Зокрема, передбачено збільшення фінансування Міністерства оборони України на 3 млрд 800 млн грн, Головного управління розвідки Міноборони – на 175 млн грн, Національної поліції – на 2 млрд 4 млн 800 тис. грн, Державної прикордонної служби та інших силових структур – на 782 млн 700 тис. грн, СБУ – на 128 млн 500 тис. грн, Управління державної охорони України – на 51 млн грн.

   Як стало відомо, особливу увагу під час засідання було приділено питанням соціального забезпечення військовослужбовців та поліцейських.

  Як повідомлялося, міністр оборони України Степан Полторак переконаний, що оборонний бюджет на 2017 р. має бути спрямований на реформування та розвиток ЗСУ.

  Нагадаємо, 13 вересня Президент заявив, що на фінансування оборонного сектору планується витратити понад 130 мільйонів.

  Попередній матеріал
  Головні події дня в одному відео: звіт по MH17, нові санкції проти РФ, смерть Переса
  Наступний матеріал
  У Києві на тиждень обмежать рух на одному з проспектів

  НАТО посилить допомогу Україні для реформування сектору оборони

  Екс-міноборони США: Україні треба дати оборонну зброю

  Полторак: Оборонний бюджет на 2017 р. буде спрямовано на реформування та розвиток ЗСУ

  Порошенко: на фінансування оборонного сектору планується витратити понад 130 мільйонів