economics.unian.ua

Рада домоглася створення робочої групи для аналізу ціноутворення на газ – Гройсман

  У Кабміні переконані, що ціна на газ є ринковою

  Пізно ввечері у вівторок, 5 липня, представники Кабміну на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, а також лідери фракцій і груп ВР досягли попередньої згоди про створення робочої групи для аналізу ціноутворення на газ в Україні. Про це повідомила прес-служба уряду.

  "Була ініціатива голови Верховної Ради про те, щоби ми сьогодні зустрілися і поговорили про питання ціноутворення, ціни на газ, і фактично з 19:15 зустрічалися з керівниками фракцій і груп, хто мав бажання прийти", – зазначив Гройсман за підсумками зустрічі.

  "Домовилися про те, що створюємо робочу групу на один тиждень. Введемо туди по одному представнику від кожної групи і фракцій українського парламенту, які були би фахові, для того, щоби дуже швидко розібратися в утворенні цін, де купляє Україна газ, що ми видобуваємо", – повідомив він.

  Як відомо, прем'єр вважає, що ціна на газ, встановлена в Україні, є ринковою, що дозволить подолати корупцію в газовій сфері.

  "Коли є єдина ціна на газ і для видобутку українського газу, немає підстав для оборудок та корупції. Тому що рента на газ потрапляє до Державного бюджету, тому що ціна, яку ми сплачуємо, потрапляє до бюджету і державної компанії", – заявив він.

  Водночас прем'єр-міністр наголосив, що вимога знизити ціну на газ для населення має політичне підґрунтя.

  "Треба боротися не за зниження тарифів, які вбивають взагалі все господарство, а за підвищення доходів людей. Над цим потрібно концентруватися. На жаль, таких пропозицій ми не почули", – зазначив Гройсман.

  Нагадаємо, раніше прем'єр заявив, що газовий контракт Тимошенко – це зрада національних інтересів

  Як повідомляв 5.ua, партія "ВО "Батьківщина" позивається проти Кабміну та Нацкомісії через підвищення тарифів для населення. 

  Попередній матеріал
  Новопризначеного шеф-редактора "Радио Вести" Гаврилову звільнили через відвертий сепаратизм
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: бойовики на Донбасі відкрили вогонь з важких артсистем 152 мм
  Loading...

  Гройсман заспокоїв: Споживачі не платитимуть за газ більше 15-20% власного доходу

  Гройсман про субсидії: Ніхто нікому не повертатиме, це безповоротно

  Гройсман розповів, як рахували ціну на газ для населення

  "Батьківщина" позивається проти Кабміну та Нацкомісії через підвищення тарифів для населення