Приватизація ОПЗ знову під питанням

  Уряд не може приватизувати увесь Одеський припортовий завод, а може віддати у приватні руки лише його частину - хімічне виробництво. Решта майна ОПЗ є частиною інфраструктури порту, а таке майно продавати заборонено. Таку заяву зробив Віктор Ющенко.

  Залишити ОПЗ у державній власності наказав сьогодні і Одеський обласний господарський суд. Він заборонив чинити будь-які дії, пов`язані з приватизацією заводу. Таке рішення ухвалили за позовом одного з депутатів міської ради. Той наголошував: на НПЗ не провели екологічний аудит, а без цього продавати підприємство не можна.

  А вранці голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко розпорядилася повернути російському підприємству "Азот-сервіс" заставу, перераховану для участі в конкурсі з приватизації. Російські підприємці відреагували на оголошений Кабміном конкурс, і подали заявку. Тим часом виконувач обов`язків голови Фонду Андрій Портнов стверджує: продаж заводу відбудеться двадцятого травня.

  Андрій Портнов, виконувач обов`язків Голови Фонду Держмайна України: "Інформація щодо повернення коштів інвесторам - вона просто не відповідає дійсності. Казначейські рахунки, згідно з розпорядженням уряду, позбавлені необхідності підписувати у екс-голови Фонду Валентини Семенюк будь-яких відомостей. І я не підписував жодних розпоряджень про те. щоб повертати кошти інвесторам".

  Валентина Семенюк-Самсоненко, Голова Фонду Держмайна України: "Якщо хтось коментує, що не відповідає дійсності, я можу надати копію платіжного доручення,Коли гроші повернуті відповідно до наказу Фонду Держмайна щодо зупинки приватизації Одеського припортового".

  Попередній матеріал
  Українські виробники олії впевнені у якості продукту, який транспортувався до Європи
  Наступний матеріал
  На судні, що сіло на мілину у берегів Латвії, є 68 українців
  Теги:
  Loading...