Субсидії
Субсидії 5 канал / Час. Підсумки тижня

Ще в січні-лютому попереджали, що в держави закінчаться гроші на субсидії – Солонтай

Читайте по-русски
Олександр Солонтай зазначив, що на державний бюджет чекатимуть зміни

Експерт із політики та місцевого розвитку Олександр Солонтай наголосив, що про недостатню суму грошей на субсидії попереджали ще взимку. Про це повідомляє "5 канал".

"Те, що в держави закінчаться гроші на субсидії, про це попереджали ще в січні-лютому, що замало заклали", – сказав експерт із політики та місцевого розвитку.

Він зазначив, що на державний бюджет чекатимуть зміни.

"По-перше, те, що не вистачає грошей на субсидії, вони "героїчно" вирішать, наступним чином: будуть внесені зміни до державного бюджету до кінця року. І ті гроші, що були не використані по інших міністерствах, перекинуть на субсидії", – зазначив експерт.

Аналітик назвав три причини, чому стала можливою така ситуація. 

"Головні три причини. Перша – залишаються низькі доходи та низькі зарплати. Друга – так і не реалізовані комплексні масові заходи з оптимізації мережі водопроводів теплопостачання. Третя причина – у нас не проведена нормальна децентралізація ЖКГ. Вона почалася тільки цього року", – наголосив він.

Експерт зазначив, що це може призвести до того, що у певних містах та селах виникне "дірка" і, можливо, буде банкрутство комунальних підприємств, хоча в деяких населених пунктах вже поспішно роблять індивідуальні системи. 

Як повідомляв 5.UA, у Мінекономіки прогнозують щорічне зростання цін на гарячу воду та опалення.

Попередній матеріал
У Дніпрі помер півторарічний хлопчик – мати ввела йому й собі велику дозу снодійного
Наступний матеріал
Російська армія в Білорусі та арешти у Криму – "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова
Loading...