фото АПУ

"Пріоритет - танки "Оплот" для ЗСУ": Президент підписав зміни до держбюджету-2017

  Президент підписав зміни до Держбюджету на 2017 рік, які забезпечать фінансування важливих програм та підтримку соціально вразливих верств населення

  Глава держави наголосив на важливості документу, зазначивши, що танки "Оплот" для ЗСУ, завод із виготовлення боєприпасів та житло для військових – це пріоритети Закону України про зміни до Держбюджету на 2017 рік.

  "Забезпечення постановки на озброєння в українську армію декількох надзвичайно важливих типів озброєння, зокрема танків "Оплот" – перший пріоритет фінансування оборонного сектору. Частину коштів ми спрямуємо на сучасний завод, який би забезпечив боєприпасами різного ґатунку українські Збройні Сили. Також доручив спрямувати мінімум 1 млрд грн на нову житлову програму з будівництва житлового фонду для військових-контрактників. Це підвищить мотивацію йти на контрактну армію", – зазначив глава держави.

  Як повідомляє прес-служба Президента, значна частина коштів від перевиконання бюджету буде спрямована на підтримку соціально вразливих верств населення та низку пріоритетних програм.

  "Ключові напрямки використання цих грошей є надзвичайно важливими. Перші, хто має отримати кошти від перевиконання бюджету – це найбідніші верстви населення. Маються на увазі, люди, які отримують субсидії. Ми маємо забезпечити, щоб в повному обсязі їх видатки були профінансовані", – наголосив Порошенко.

  Попередній матеріал
  Литва перевіряє свої компанії, які здійснювали діяльність в Криму
  Наступний матеріал
  Смертельне зіткнення: Унаслідок ДТП на Полтавщині загинула жінка й тяжко травмовано 4-річну дитину
  Loading...

  Закон "Про Конституційний суд", вибори до Верховного суду – "Час. Підсумки дня"

  Гройсман: Зовнішній борг України становить понад 80% ВВП

  Порошенко нагородив українського льотчика Акопова, який врятував життя пасажирів у Стамбулі

  Україна відзначає День Сил спеціальних операцій ЗСУ

  Порошенко підписав закон про обов'язкове встановлення лічильників тепла та води

  Саакашвілі припинили українське громадянство: журналіст розповіла, що стало останньою краплею