податкова реформа
податкова реформа obozrevatel.ua

Прем'єр назвав 5 основних реформ, які планують здійснювати в Україні в 2017 році

План дій до 2020 року пройшов широке обговорення

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав уже цього року здійснити п'ять реформ, які, за його словами, вже з наступного року дадуть можливість відчути впевненість, стабільність і економічне зростання. Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

З словами прем'єра, це такі реформи:

  1. публічний продаж неефективного державного майна;
  2. пенсійна реформа;
  3. реформа системи охорони здоров'я, яка може консолідувати видатки та інвестувати в життя українських громадян;
  4. реформа освіти;
  5. створення якісного потужного фермерського класу за рахунок того, щоб дати людям можливість володіти землею саме тим сільгоспвиробникам, які є невеликими фермерськими господарствами.

Прем'єр наголосив: "Ці п'ять реформ зроблять дуже важливу справу для нашого економічного зростання і до впевненості в завтрашньому дні для усіх українських громадян. Наш уряд знає, як це зробити, і ми готові це робити, нам буде потрібна тільки підтримка українського парламенту", – додав прем'єр.

Як повідомляв 5.UA, в понеділок, 3 квітня 2017 року, на позачерговому засіданні уряду Кабмін ухвалив середньостроковий план пріоритетних дій уряду до 2020 року, що визначив ці п’ять реформ ключовими завданнями уряду у 2017 році. План дій до 2020 року, який пройшов широке обговорення разом із громадськістю протягом 4 місяців, передбачає конкретні заходи щодо розвитку національної економіки, заявив Гройсман.

Попередній матеріал
Засідання Кабінету міністрів – трансляцію завершено
Наступний матеріал
"Корупціонерів геть з газового ринку": Ляшко завітав до Гройсмана на засідання
Loading...