Укрпошта

Порошенко і керівництво Укрпошти обговорили роботу відділень у сільській місцевості

  В Укрпошті розраховують, що вдастся створити гідні умови праці для листонош через зміну тарифу на доставку пенсій

  Закриття відділень Укрпошти в сільській місцевості, а також припиненні надання послуг із виплати пенсій через відділення Укрпошти не відбудеться у разі зміни регульованих державою тарифів.

  Про це "Укрінформу" повідомили в прес-службі поштового оператора за підсумками зустрічі в. о. генерального директора ПАТ "Укрпошта" Ігоря Смілянського з Президентом України Петром Порошенком.

  "Я вдячний Президенту України, що він звернув увагу на це гостре питання. Ми розраховуємо, що після цієї зустрічі буде дійсно знайдений необхідний компроміс, який дозволить зберегти унікальну мережу Укрпошти в селах, а також створити гідні умови праці для листонош через зміну тарифу на доставку пенсій. Останній не переглядався з 2004 року. Ми готові взяти участь в підготовці відповідного рішення в найкоротший термін", – наголосив Смілянський.

  Також повідомляється, що Укрпошта подала пропозиції щодо оновлення регульованих тарифів на доставку пенсій ще в листопаді 2017 року та неодноразово зверталася до Пенсійного фонду з проханням розпочати відповідні переговори. Укрпошта готова виконувати свою соціальну функцію та доставляти пенсії за собівартістю, але сьогоднішній тариф є нерентабельним та веде до збитковості компанії.

  Як повідомлялося, під час наради 11 липня Глава держави Петро Порошенко наголосив на неприйнятності скорочення відділень Укрпошти в сільській місцевості, а також припинення надання послуги із виплати пенсій через відділення Укрпошти. Президент України зауважив, що в ситуації, яка склалася, "має бути знайдений той компроміс, який дозволить ефективно продовжити функціонувати системі, поки не буде створена ефективна альтернатива".

  Нарада відбулася за участі міністра соціальної політики Андрія Реви, міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в. о. гендиректора ПАТ "Укрпошта" Ігоря Смілянського та голови правління Пенсійного фонду Олексія Зарудного.

  Попередній матеріал
  Суд продовжив термін арешту керівнику "РИА Новости Украина" Вишинському
  Наступний матеріал
  "Перемир'я" на словах: одного бійця ООС було поранено через ворожі обстріли минулої доби
  Loading...

  Гройсман: Реальна зарплата в Україні зросла на 11,8%, а пенсії – на третину

  Нестача працівників vs європейський досвід: у Київраді бурхливо обговорювали вартість проїзду

  У Дніпрі зростуть тарифи на водопостачання

  В Україні зросли пенсії та прожитковий мінімум

  Розенко розповів, кому насамперед планують підвищувати пенсію

  Нова ціна: у Києві встановили підвищені тарифи на воду