5.ua

Понад 200 учасників АТО отримали земельні ділянки

  Для отримання земельних ділянок звернулося майже 2,5 тис. учасників АТО, з яких більше тисячі – вже отримали дозволи на розроблення документації землеустрою, а більше 200 чоловік - і отримали землі для різних цілей.


  Про це 16 вересня повідомив директор департаменту землеустрою, використання та охорони земель Державного агентства земельних ресурсів Олександр Краснолуцький на брифінгу.

  Він наголосив, що виділення земельних ділянок для учасників АТО відбувається відповідно до чинного законодавства, "якщо громадянин досі не реалізував своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки".

  Олександр Краснолуцький також нагадава, що для отримання земельної ділянки необхідно звернутися до земельного органу за місцем проживання та написати відповідну заяву.

  За його словами, процедура надання дозволу на розроблення документації землеустрою відбувається швидше, якщо це стосується землі сільськогосподарського призначення державної власності, розпорядником якої є Держземагентство. Якщо ж земля знаходиться у комунальній власності, то після написання заяви органи місцевого самоврядування у місячний термін приймають рішення про надання дозволу на розроблення документації землеустрою.

  За словами Олександра Краснолуцького, в Україні на сьогодні є більше 3 млн. га земель запасу. "Тобто, земель достатньо, щоб забезпечити цих громадян (бійців із зони проведення АТО – Ред.) відповідними земельними ділянками", - наголосив Олександр Краснолуцький, зауваживши при тому, що вільних земель немає у лише Києві.
  Попередній матеріал
  По Києву пройде Мегамарш у вишиванках
  Наступний матеріал
  В афганському Кабулі здійснено теракт: 19 людей загинули
  Теги:
  Loading...