Податки
Податки Depositphotos

Податки для українського бізнесу можуть стати найвищими у світі – The Brussels Times про новий документ, схвалений Кабміном

  Читайте по-русски
  На думку експертів, ініціативи української влади щодо збільшення податкового навантаження суперечать заявленим планам щодо прискорення економічного зростання

  Якщо податковий закон буде прийнято, оподаткування підприємств в Україні може стати найвищим у світі – про це йдеться у статті "Європейські цінності – це не тільки прапори ЄС", опублікованій на сайті The Brussels Times, повідомляє УНІАН.

  "Якщо податкова реформа, представлена ​​у Верховній Раді недавно, буде прийнята, сукупне оподаткування підприємств може стати найвищим у світі. Це нелогічно в країні, яка захищає свою територію від Росії, бореться і просить від Німеччини і США політичну, фінансову і економічну підтримку, а також озброєння. Оскільки таке непродумане оподаткування тільки спустошить казну, що зіграє на руку Росії. Чи розуміють це в Україні ті, хто звертається за допомогою до Заходу?" – йдеться в статті.

  На думку автора, від таких дій українська економіка, ослаблена бойовими діями, напруженістю вздовж південних, східних і північних кордонів країни, стане ще слабшою. При цьому, інтеграція української та європейської економік зусиллями українських чиновників зійде нанівець, вважає автор.

  "У зв'язку з цим очевидно, що Європейський Союз ретельно оцінює досягнення і вирішення своїх потенційних членів в зміцненні своєї економіки, зниження безробіття, підвищення прозорості та стабільності оподаткування, захисту місцевих і іноземних інвесторів", – йдеться в статті.

  Як зазначається, в ЄС також оцінюють кроки, які робляться для антикорупційної боротьби. Поки Захід лише бачить, як Україна рухається в протилежному напрямку, хоча вважав би за краще спостерігати реальну декриміналізацію українського суспільства і його представників у владі.

  Як повідомляв УНІАН, Кабмін на засіданні 12 травня схвалив законопроект, яким вносяться зміни до Податкового кодексу для збалансування державного бюджету. Документ передбачає підвищення ставок податків, зокрема, плати за використання води і лісів, екоподатку, рентних платежів і акцизу на алкоголь і низку інших податків.

  На думку експертів, ініціативи влади щодо збільшення податкового навантаження суперечать заявленим планам щодо прискорення економічного зростання, пише видання.

  В той же час, італійська представниця Комітету Європарламенту з розвитку і підкомітету з податкових питань Джана Ганс зазначила, що бажання Києва збільшити податковий тиск на бізнес під час коронакризи суперечить принципам соціальної справедливості.

  Попередній матеріал
  Підвищення податків для роботодавців в Україні може призвести до трудової міграції в ЄС – євродепутат
  Наступний матеріал
  Ізраїль першим у світі заборонив продаж натурального хутра
  Теги:
  Loading...