Закарпаття online

Податкові ініціативи української влади ослаблюють економіку, а це небезпечно в умовах війни з Росією – The Brussels Times

Читайте по-русски
Непродумані законодавчі кроки небезпечні для країни, яка мусить оборонятися від агрессора, кажуть фахівці

Прапори ЄС, символіка і заяви про обраний курс усе частіше стають порожніми деклараціями – і це нині стосується більшості взятих Україною зобов’язань перед країнами-партнерами, кажуть європейські експерти. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

Зокрема, бельгійське видання The Brussels Times пише, що в той час як ЄС демонструє повну підтримку Україні у військовому протистоянні з Росією, керівництво України "схоже, ухвалює контрзаходи, посилюючи податковий тиск на крупних роботодавців ... Ці зміни можуть не лише поглибити ситуацію, а й збільшити безробіття та кількість біженців до ЄС".

Податкові ініціативи чинної влади, за оцінками експертів, лише ослаблять економіку.

Європейці додають: непродумані законодавчі кроки особливо небезпечні для країни, яка витрачає ресурси на оборону від агрессора, бореться та просить фінансову та економічну підтримку у Німеччини та США. У такий спосіб українська держава ризикує підірвати свою фінансову стабільність, що спрацює на користь Росії.

Попередній матеріал
Стало відомо, коли в додатку "Дія" з'являться внутрішні COVID-сертифікати
Наступний матеріал
"Я відповів чесно": Байден прокоментував свій вислів про те, що Путін – вбивця
Теги:
Loading...